kretakor10.jpg
 
 

Bejelentkezés






Elfelejtette a jelszavát?
 
Archívum
BEMUTATÓ Nyomtatás E-mail

Dinamó Művház: Pamlényi Pál Postás Panoptikum

Titkos postás társaság Budapesten

Különleges, titkos társaság szervezkedik hetek óta Budapesten. Tagjait egyetlen mitikus személy, Pamlényi Pál köti össze. A rejtélyes csoport szerint leveleket eljuttatni a címzetthez több mint egy szakma. A céljuk, hogy kézbesítsék az örökké úton lévő csomagot, amelynek titkát eddig még egyetlen generációnak sem sikerült megfejtenie.

„Postások. Mint az antik dráma hírnökei: neve-sincs mellékszereplők, jó és rossz hírek hozói, akik nélkül nem lendülne előre a történet…” A titkos Pamlényi Társaságot olyan emberek alkotják, akik naponta közvetítenek sorsok között és befolyásolják azokat, akár akaratukon kívül is. Életüket egy titkos csomag felkutatására tették fel. Nem maguk keresték a missziót, hanem a misszió találta meg őket.
Image
Pamlényi Pál
 
Támogatók: Nemzeti Kulturális Alap, Flórián Műhely – Mozgó Ház Alapítvány, Fogasház – Kulturális Befogadótér, Tente
A produkció a Flórián Műhely – Mozgó Ház Alapítvány fiatal alkotókat támogató Inkubátorház című programjának keretében készült.
 
Előadások:
Március 11. (péntek) 15:00, 17:00
Március 12. (szombat) 14:00, 16:00, 18:00
Március 13. (vasárnap) 14:00, 16:00, 18:00

Helyszín: Fogasház (VII. Akácfa utca 51.)
Jegyárak: teljes árú: 1.500 Ft , diák/nyugdíjas/szakmai 1.000 Ft
Jegyfoglalás: Ez az e-mail cím védett a spamkeresőktől, engedélyezni kell a Javascript használatát a megtekintéshez , vagy a 06-30/219-24-34-es telefonszámon

Az előadás jellege miatt korlátozott a nézőszám, ezért kérünk minden érdeklődőt, hogy előre jelezze részvételi szándékát!

Részletek:
www.facebook.com – Pamlényi Pál Postás Panoptikum
Tovább...
 
Megvalósult programok 2010 Nyomtatás E-mail

 

A Flórián Műhelyben megvalósult gyártási folyamatok 2010-ben

 

 

Társulat neve

Produkció címe

Időtartam

 

1

Frenák Pál

felújító próba

jan. 2.

jan. 3.

2

Természetes Vészek Kollektíva/Árvai György

Jom és Terry

jan. 3.

febr. 21.

3

Hadi Juli

Hallod, amit táncolok?

jan. 9-10., 13, 15, 23-24.

 

4

Taurin Cirkuszcsoport

filmforgatás

febr. 22.

febr. 24.

5

Fészek - Solymári Waldorf Iskola

műhelymunka

febr. 25.

febr. 27.

6

Medence Csoport

MCSX Varieté

márc. 1.

márc. 17.

7

Gold Bea

Vég Veled

márc. 1.

márc. 14.

8

Grecsó Zoltán

Enumerated Four

márc. 18.

márc. 22.

9

Medence Csoport

MCSX Varieté

márc. 23.

márc. 29.

10

Bloom

City

ápr. 1.

ápr. 14.

11

Duda Éva

Faun

ápr. 21.

ápr. 22.

12

Fülöp Ágnes

Part

ápr. 24.

ápr. 25.

13

Bloom

City

ápr. 27.

máj. 2.

14

SPACE

The Cloud

máj. 3.

máj. 5.

15

Frenák Pál

felújító próba

máj. 9.

máj. 10.

16

Fészek - Solymári Waldorf Iskola

Godot megjött

máj. 11.

máj. 25.

17

Mozgásképp Társulat

próbatánc

jún. 5.

jún. 5.

18

Tünet Együttes

Árnyékfilm (táncfilm)

jún. 7.

jún. 15.

19

Gothár Márton/Grecsó Zoltán

Conversation full of Salt (táncfilm)

jún. 17.

jún. 18.

20

Gobe Társulat

Tolnai Tánclexikon

jún. 21.

júl. 18.

21

Természetes Vészek Kollektíva/Árvai György

felújító próba

jún. 25.

jún. 26.

22

Gothár Márton/Grecsó Zoltán

Conversation full of Salt (táncfilm)

júl. 8.

júl. 8.

23

Tünet Együttes

Propaganda!

júl. 11.

júl. 17.

24

Méhes Csaba

Kávéautomata

júl. 19.

júl. 31.

25

Láng Annamária

SYD

aug. 1.

szept. 11.

26

Hoppart

Korijolánusz

szept. 12.

szept. 19.

27

Természetes Vészek Kollektíva/Szűcs Edit

Porhüvely

szept. 12.

szept. 26.

28

Gold Bea

Vég Veled

szept. 27.

okt. 1.

29

Méhes Csaba

Kávéautomata

szept. 27.

szept. 30.

30

Dombi Kati

műhelymunka

okt. 4.

okt. 5.

31

Réti Anna

Találkozások A-val

okt. 11.

okt. 15.

32

Gold Bea

Vég Veled

okt. 16.

nov. 14.

33

Frenák Pál

k.Rush

nov. 15.

dec. 1.

34

Harmadik Hang/Bársony Juli

Utópia

dec. 2.

dec. 31.

35

Fészek - Solymári Waldorf Iskola

workshop: A dráma, mint szociális művészet

2011. jan. 7.

jan. 9.

36

Tünet Együttes

Propaganda!

jan. 10.

febr. 20.

37

Méhes Csaba

A rézerdő lakói

febr. 21.

márc. 13.

38

Mészöly Andrea

Beszélj rólam

febr. 21.

márc. 13.

 
 
Tovább...
 
Megvalósult programok 2009 Nyomtatás E-mail
A Flórián Műhelyben megvalósult gyártási folyamatok
 
1. Árvai György/Természetes Vészek Vérreflex január 1. 12.jan
2. Juhász Kata Bach-test 13.jan 11.febr
3. Réti Anna Fregoli szindróma 12.febr 06.márc
4. Hadi Juli Film 15.febr 16.febr
5. Co.Projects/Várnagy Kristóf műhelymunka 18.febr  
6. Téri Gáspár/Nagy Ágoston Relációanalízis 21.febr 10.márc
7. Frenák Pál Társulat műhelymunka 09.márc 10.márc
8. Réti Anna Fregoli szindróma 11.márc 20.márc
9. Juhász Kata műhelymunka 11.márc 13.márc
10. Még Színház Pokolbéli kisértetek… 14.márc 15.márc
11. Juhász Kata Bach-test 16.márc  
12. Még Színház Pokolbéli kisértetek… 21.márc  
13. Gold Bea Kések háza 22.márc 06.ápr
14. PR Evolution/Nemes Zsófia Merengés 22.márc 15.ápr
15. Juhász Kata Bach-test 07.ápr 14.ápr
16. Csáki Csilla műhelymunka 07.ápr 23.ápr
17. Réti Anna Fregoli szindróma 16.ápr 10.máj
18. Solymári Waldorf  Az ember tragédiája 14.máj 24.máj
19. PR Evolution/Nemes Zsófia Merengés 25.máj 13.jún
20. Réti Anna Fregoli szindróma 30.máj 07.jún
21. Tünet Együttes/Szabó Réka Film 08.jún 23.jún
22. Réti Anna Fregoli szindróma 14.jún 23.jún
23. Gold Bea Kések háza 24.jún 27.jún
24. Frenák Pál Társulat Seven 29.jún 05.júl
25. Oleg Zsukovszkij műhelymunka 13.júl 19.júl
26. Réti Anna Fregoli szindróma 13.júl 02.aug
27. Frenák Pál Társulat Seven 03.aug 24.aug
28. En-Knap Company/Szlovénia 10 minutes 08.aug 15.aug
29. Zoe Scofield/USA Repedések 25.aug 06.szept
30. Kövesdi László műhelymunka 28.aug 29.aug
31. Élőkép Társulat műhelymunka 07.szept 12.szept
32. Méhes Csaba műhelymunka 13.szept 20.szept
33. Gold Bea Kések háza 21.szept 04.okt
34. Várnagy Kristóf Függetlenek Éjszakája 26.szept  
35. Tünet Együttes/Szabó Réka Az élet értelme 05.okt 07.nov
36. Frenák Pál Társulat Seven 08.nov 22.nov
37. Gold Bea Kések háza 23.nov 15.dec
38. Árvai György/Természetes Vészek Jom és Terry 16.dec 21.dec
39. Élőkép Társulat Átjárók 22.dec 31.dec 
 
Előadások a Flórián Műhelyben
 
1. Juhász Kata Bach-test/beavató előadás 05.febr
2. Juhász Kata Bach-test/beavató előadás 06.febr
3. Juhász Kata Bach-test/munkabemutató 09.febr
4. Solymári Waldorf Az ember tragédiája/előadás 21.máj
5. Solymári Waldorf Az ember tragédiája/előadás 22.máj
6. Solymári Waldorf Az ember tragédiája/előadás 23.máj
7. Solymári Waldorf Az ember tragédiája/előadás 24.máj
8. Pataky Klári Kösz, jól vagyok…/előadás 26.máj
9. Réti Anna Fregoli szindróma/munkabemutató 23.jún
10. Tünet Együttes/Szabó Réka Az élet értelme/munkabemutató 07.nov
11. Frenák Pál Társulat Seven/beavató előadás 19.nov
12. Gold Bea Kések háza/bevató előadás 09.dec  
 
 
MEGVALÓSULT PROGRAMOK 2008 Nyomtatás E-mail

 
 
 

 

név

produkciók leírása

időszak

bemutató / partner

Rendelkezésre állási idő

Összidő

óra

1

Tünet Együttes/ Szabó Réka

Nincs ott semmi

2008. 01.01.

2008. 01. 04.

Trafó

4x24

96

2

Természetes Vészek

Ypsum

2008. 01. 05.

2008. 02. 09.

MU Színház

36x24

864

3

Space(NL)/Műhely Alapítvány

Holland cunami-drwing in

2008. 02. 10.

2008. 02. 24.

Helyspecifikus

15x24

360

4

Tausz Péter

Bolond Helga

2008. 02. 25.

2008. 03. 23.

MUSzínház

7x24

6x12

1x24

14x12

432

5

Frenák Pál Társulat

InTime

2008. 03. 03

2008. 03. 08.

-

6x12

72

6

Gergye Krisztián Társulata

Melankólia (Requiem’s)

2008. 03. 10.

2008. 03. 21.

-

12x12

144

7

Oleg Zsukovszkij

Szentivánéji álmok

2008. 03. 22.

2008. 03. 31.

Szkéné

10x12

120

8

Oleg Zsukovszkij

Szentivánéji álmok munkabemutató

2008. 03. 31.

 

 

 

 

9

Finita la Commedia/Juhász Anikó

Escorial

2008. 03. 24.

2008. 04. 05.

-

8x12

5x24

216

10

Gergye Krisztián Társulata

Melankólia (Requiem’s)

2008. 04. 06.

2008. 04. 30.

Trafó

16x24

9x12

492

11

Utca-szak/Simon Balázs

Matt és Musztafa gyere haza

2008. 04. 22.

2008. 04. 30.

-

9x12

 

108

12

Tünet Együttes/ Szabó Réka

Katasztrófa-maraton

2008. 05. 01

2008. 05. 06.

-

5x24

1x12

132

13

Bittner Dóra/Tóth Tamás

Jantra

2008. 05. 06.

2008. 05. 27.

Táncfilm

1x12

20x24

1x12

504

14

Frenák Pál Társulat

InTime

2008. 05. 27.

2008. 05. 31.

-

1x12

4x24

108

15

Utca-szak/Simon Balázs

Matt és Musztafa gyere haza

2008. 06. 01.

2008. 06. 07.

Helyspecifikus

7x24

168

 
Tovább...
 
Megvalósult programok 2007. Nyomtatás E-mail
MEGVALÓSULT PROGRAMOK 2007.
 
 

1

 név

produkciók leírása

időszak

 

1

Réti Anna 1

Kártyavár

2007.01.03

2007.01.12

2

Krétakör

műhelymunka

2007.01.13

2007.01.21

3

Salamon Eszter

And then

2007.01.29

2007.02.11

4

Finita la Commedia 1

Woyzeck

2007.02.12

2007.03.31

5

Élőképek Társulat

Morfománia

2007.04.01

2007.04.25

6

Hólyagcirkusz

Kedves ismerősök

produkciós támogatás

 

7

Schermann Márta

Látványkonyha

produkciós támogatás

 

8

Metanoia / Perovics Zoltán

Előkészületek, deszkák, pallók

produkciós támogatás

 

9

Urbán András Társulat

Urbi et Orbi

produkciós támogatás

 

10

Hód Adrien

műhelymunka

2007.05.06

2007.05.06

11

Carlos Rodero

Csodakvintett

2007.05.28

2007.05.29

12

Buday Enikő 1

Hypervent fishpullover

2007.05.30

2007.06.21

13

Fogi Színháza

Elvámolt nászéjszaka

2007.06.22

2007.07.12

14

Andaxinház

műhelymunka

2007.07.16

2007.07.17

15

Oleg Zsukovszkij 1

Szentivánéji álom

2007.07.18

2007.08.14

16

Urbán András 2

Urbi et Orbi

2007.10.03

 

17

Kollár Klemenc László 1

Kistehén

2007.08.24

2007.08.31

18

Buday Enikő 2

Egy vacsora megértése

2007.09.01

2007.09.10

19

Finita la Commedia 2

Haruspex

2007.09.19

2007.11.17

20

Oleg Zsukovszkij 2

Szentivánéji álom

2007.09.19

2007.09.20

21

Kollár Klemenc László 2

Kistehén

2007.10.28

2007.11.19

22

Julia Orlando

temps d'Image - Szimbolika

2007.11.05

2007.11.20

23

Réti Anna 2

Éjszakai műszak

2007.11.23

2008.01.06

24

Szabó Réka

Nincs ott semmi

2007.11.23

2008.01.06

 

 

 

 

 

 
 
Megvalósult programok 2006-2007 Nyomtatás E-mail
   
     
   

 

A FLÓRIÁN MŰHELY MEGVALÓSULT PROGRAMJAI 2006/2007-BEN

     
     
1 Oleg Zsukovszkij 1 január 9-31.
2 RAP Színház február 9-19.
3 Kasvinszky Attila/Meridián március 1-április 30.
4 Réti Anna 1 április 18-május 23.
5 Kun Attila április 24-május 19.
6 Pintér Béla Társulat május 24-június 9.
7 Juhász Anikó/Fehér Ferenc 1 június 19-30.
8 Árvai György (produkciós támogatás) július 1-31.
9 Réti Anna 2 augusztus 1-9.
10 Oleg Zsukovszkij 2 augusztus 10-szeptember 3.
11 Szabó Réka szeptember 4-október 1.
12 Fejes Kitti szeptember 18-október 6.
13 Nagy Andi / temps d'image október 7-november 14.
14 Juhász András / temps d'image (produkciós támogatás) október 14-22.
15 SAMU Gryllus / temps d'image november 15-20.
16 Blue Box/Balogh Balázs / temps d'image november 21-22.
17 Élőképek/Bársony Juli (produkciós támogatás) november 23-december 22.
18 Réti Anna 3 december 26-január 12.
19 Horváth Csaba december 27-január 10.
20 Krétakör január 13-21.
21 Salamon Eszter január 28-február 12.
22 Juhász Anikó/Fehér Ferenc 2 (produkciós támogatás) február 13-március 31.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
© Flórián Műhely - Mozgóház Alapítvány
 
 
webhosting: 3gteam networksolutions